ANTİKA TAŞIMACILIĞI

Yol olan her yerde...

Metelog Nakliyat ve Lojistik Destek Merkezi senelerce nakliyat piyasasında adını yeteri kadar duyurmuştur. Ancak birkaç senedir kendisini en çok tarihi eser taşımacılığında daha çok kanıtlamıştır. Yıllardır edindiği deneyim ile birlikte kullanmış olduğu malzemeler tarihi eser taşımacılığında ne kadar başarılı olduğunun kanıtıdır. Türkiye’de kişisel eserler olduğu gibi kurumsal olan eserler de bulunur. Bazen kişilerin şirketimize yapmış olduğu müracaatlar kimi zaman kurumsal, özel veya kamu tarafından korunan tarihi eserlerin korunması talep edilmektedir. İstanbul Nakliyat şirketi olarak bizler bu konu da bir hayli donanımlı ekibimizle hareket ediyoruz. Profesyonel ekibimizle taşıdığımız kıymetli malzemeler özel malzemeler ile ayarlanır. Bütün malzemelerin paketlenmesi yeni adrese itinayla götürülmesi firmamızın denetiminde gerçekleştirilir.

Tarihi eser taşımacılığında en önemli hizmetlerden bir tanesi de ambalajlama hizmetidir. Taşınacak eşyanın çok kıymetli olması onlara zarar gelmemesi için yeterli bir sebeptir.

Metelog nakliyat şirketi olarak en nitelikli ambalajlama malzemesi ve sektörün en iyi ambalajlama ustaları ile sizlere bölgede bütünüyle mükemmel tarihi eser taşıma hizmeti sağlamaktayız. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve nakliyat hizmeti talep etmek için hemen iletişim kurabilirsiniz.

Teklif Formu

Evden eve nakliyat hizmetleri almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz. Size en kısa sürede nakliyat hizmetleri ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

  Müşteri Yorumları

  • Ankara'dan İzmir'e tayin sonrası taşınma sürecinde Metelog Nakliyatı tavsiye üzerine seçtik. Gerçekten çok değerli ve hızlı bir taşınma oldu. Şirket çalışanlarına ve tüm yetkililere ilgisinden ve eşyalarımıza gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederiz.

   • Ali BATAL
   • Memur
  • Ofisimizin 1 gün içinde hiç sorun çıkmadan kusursuzca taşındı. Metelog Nakliyat personeline ve taşıma süresince sürekli işin başında olan yöneticilerine firma yetkilisi olarak çok teşekkür ederiz.

   • Onur AKSOY
   • Yetkili

  MERAK ETTİKLERİNİZ

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  Bizi Neden Seçmelisiniz

  47 Yıllık Tecrübe

  47 Yıllık Tecrübe

  47 Yıllık firma geçmişimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile hem taşıma hem de lojistik anlamda daima yanınızdayız.

  Geniş Araç Filosu

  Geniş Araç Filosu

  Nakliye konusunda uzman personellerimiz ve geniş araçlarımız ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz.

  Demontaj ve Montaj Hizmeti

  Demontaj ve Montaj Hizmeti

  Ev taşımalarında mobilya gibi eşyaların demontajı ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Böylece ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmıyor.

  Zamanında Teslimat

  Zamanında Teslimat

  Sizler için zamanın önemi anlıyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlerin zamanına uygun göre yapıyoruz. İstediğiniz zaman diliminde hizmet alabilir, taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  En Uygun Fiyatlar

  En Uygun Fiyatlar

  Taşıma ve nakliye hizmetlerimizde sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Her zaman en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

  7/24 Nakliye Hizmeti

  7/24 Nakliye Hizmeti

  7 Gün 24 Saat müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz bir zaman diliminde araç isteyebilir, eksper talebinde bulunabilirsiniz.

  Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

  444 68 43