ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Yol olan her yerde...

Metelog Nakliyat, kurulmuş olduğu günden bu zaman İstanbul’un her ilçesinden, Türkiye’nin pek çok noktasına Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Geniş ve nitelikli araç filosu, alanında eğitimli çalışanları ve son teknolojik ekipmanı ile müşterilerinin tüm taşınma isteklerine anında ve başarılı çözüm tavsiyeleri sunan firma, sektörde de önemli bir yerde yer almaktadır.

40 Yıllık köklü bir firma olan Metelog Nakliyat, İstanbul ve ilçeleri ilk sırada olmak üzere ülkemizin her yerine hizmet götüren nakliye firmasıdır.

Şehirlerarası Nakliyat Şirketi Olarak Türkiye’nin Her Bölgesine Profesyonel ve Kurumsal Ev Taşımacılığı Gerçekleştirmekteyiz Hemen Bilgi Alın Keşif Doğrultusunda Taşınma Fırsatı Yakalayın.

Günümüzde şehirler arası nakliyat bir hayli ön plandadır. Atama, iş değiştirme, tayin, üniversite kazanma veya evlilik gibi pek çok nedenlerle insanlar şehir değiştirmektedir. Bu değişiklikler sırasındaysa alanında uzman taşımacılık şirketlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

İşte bu noktada müşterilerine güven duyulan bir hizmet sağlamayı başaran Metelog Nakliyat, İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine nakliyat yapmaktadır. Sektöre atıldığı günden bu yana nitelikli şehirlerarası taşımacılık işleri yürüten Metelog’dan hizmet gören tüm müşteriler memnun kalmıştır.

Teklif Formu

Evden eve nakliyat hizmetleri almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz. Size en kısa sürede nakliyat hizmetleri ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

  Müşteri Yorumları

  • Ankara'dan İzmir'e tayin sonrası taşınma sürecinde Metelog Nakliyatı tavsiye üzerine seçtik. Gerçekten çok değerli ve hızlı bir taşınma oldu. Şirket çalışanlarına ve tüm yetkililere ilgisinden ve eşyalarımıza gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederiz.

   • Ali BATAL
   • Memur
  • Ofisimizin 1 gün içinde hiç sorun çıkmadan kusursuzca taşındı. Metelog Nakliyat personeline ve taşıma süresince sürekli işin başında olan yöneticilerine firma yetkilisi olarak çok teşekkür ederiz.

   • Onur AKSOY
   • Yetkili

  MERAK ETTİKLERİNİZ

  Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

  Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir

  Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

  Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

  Bizi Neden Seçmelisiniz

  47 Yıllık Tecrübe

  47 Yıllık Tecrübe

  47 Yıllık firma geçmişimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile hem taşıma hem de lojistik anlamda daima yanınızdayız.

  Geniş Araç Filosu

  Geniş Araç Filosu

  Nakliye konusunda uzman personellerimiz ve geniş araçlarımız ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz.

  Demontaj ve Montaj Hizmeti

  Demontaj ve Montaj Hizmeti

  Ev taşımalarında mobilya gibi eşyaların demontajı ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Böylece ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmıyor.

  Zamanında Teslimat

  Zamanında Teslimat

  Sizler için zamanın önemi anlıyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlerin zamanına uygun göre yapıyoruz. İstediğiniz zaman diliminde hizmet alabilir, taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  En Uygun Fiyatlar

  En Uygun Fiyatlar

  Taşıma ve nakliye hizmetlerimizde sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Her zaman en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

  7/24 Nakliye Hizmeti

  7/24 Nakliye Hizmeti

  7 Gün 24 Saat müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz bir zaman diliminde araç isteyebilir, eksper talebinde bulunabilirsiniz.

  Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

  444 68 43