HAKKIMIZDA

Profesyonel Taşımacılık

Bugün hızla kurumsallaşma faaliyetlerini ülkenin ekonomik geleceğine sürdürülebilir ivme kazandıracak nitelikte köklü hamlelerle sürdüren firmamızın temelleri şirketimizin kurucusu Sayın Haydar Mete tarafından 1974’li yılların başında atılmıştır.

1974– Şirketimizin temeli, Merhum Haydar Mete’nin Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde şehirler arası nakliye yapmasıyla başladı.

1986 – Merhum Haydar Mete Türkiye-İran karşılıklı nakliye seferleriyle uluslararası taşımacılık alanında ilk adımları atmıştır.

1992 – Merhum Haydar Mete’nin en büyük oğlu Oğuz Mete ile birlikte  İstanbul Maltepe’de evden eve nakliyat hizmeti başlamış ve aile şirketinin temeli atılmıştır.

2000– Şirketimiz, Türkiye’81 iline hizmet vererek ev taşımacılığında kurumsal firmaların çözüm ortağı olmuştur.

2004- İş hacmini genişleterek ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri sunmuştur.

2020- 3.Kuşak Onur Mete Tuzcuoğulları firmasının sahibi olan Merhum Haydar Mete’nin en büyük torunudur. Onur Mete Selçuk Üniversitesi Gazetecilik bölümünü tamamladıktan sonra iş hayatına taşımacılık ve depolama sektöründe devam ederek ev ve ofis taşımacılığında yeni bir döneme imza atmıştır.

“Geçmişten geleceğe emin adımlarla yürüyerek bireysel müşterilerin ve kurumsal firmaların her zaman tercihi olacağız.”

Bizi Neden Seçmelisiniz

47 Yıllık Tecrübe

47 Yıllık Tecrübe

47 Yıllık firma geçmişimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile hem taşıma hem de lojistik anlamda daima yanınızdayız.

Geniş Araç Filosu

Geniş Araç Filosu

Nakliye konusunda uzman personellerimiz ve geniş araçlarımız ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz.

Demontaj ve Montaj Hizmeti

Demontaj ve Montaj Hizmeti

Ev taşımalarında mobilya gibi eşyaların demontajı ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Böylece ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmıyor.

Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Sizler için zamanın önemi anlıyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlerin zamanına uygun göre yapıyoruz. İstediğiniz zaman diliminde hizmet alabilir, taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlar

En Uygun Fiyatlar

Taşıma ve nakliye hizmetlerimizde sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Her zaman en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

7/24 Nakliye Hizmeti

7/24 Nakliye Hizmeti

7 Gün 24 Saat müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz bir zaman diliminde araç isteyebilir, eksper talebinde bulunabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

 • Ankara'dan İzmir'e tayin sonrası taşınma sürecinde Metelog Nakliyatı tavsiye üzerine seçtik. Gerçekten çok değerli ve hızlı bir taşınma oldu. Şirket çalışanlarına ve tüm yetkililere ilgisinden ve eşyalarımıza gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederiz.

  • Ali BATAL
  • Memur
 • Ofisimizin 1 gün içinde hiç sorun çıkmadan kusursuzca taşındı. Metelog Nakliyat personeline ve taşıma süresince sürekli işin başında olan yöneticilerine firma yetkilisi olarak çok teşekkür ederiz.

  • Onur AKSOY
  • Yetkili

MERAK ETTİKLERİNİZ

Alanında Uzman eğitimli personellerimiz ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor ve taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalayarak olası bir zarardan müşterilerimizi koruyoruz.

Özel Asansörlerimiz gerekli olan tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup bakımları eksiksiz tamamlanmıştır. Yüksek güvenlikli asansörlü nakliyat yöntemiyle nakliyat işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilir

Şirketimiz filosunda her ebat ve boyutta aracımız mevcuttur. Eşyalarınızı taşıma öncesi kontrol eden eksperlerimiz tarafından uygun araç belirlenmekte ve sonrasında eşyalarınız taşınmaktadır.

Taşıma işlemleri planlama yapıldıktan sonra şehir içinde bir gün içinde şehirlerarası işlemlerde ise bir sonraki güne taşıma tamamlanmaktadır.

Teklif Formu

Evden eve nakliyat hizmetleri almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurup gönderiniz. Size en kısa sürede nakliyat hizmetleri ile ilgili dönüş sağlanacaktır.

  Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

  444 68 43